Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköyde ikamet eden değerli müşterilerimiz.Evinize en yakın halı yıkama tesisi Kadıköy yeldeğirmeninde bulunan Özel Halı Yıkama Firması; Kadıköy’de halı yıkama işlerini en iyi şekilde  hijyen bir ortamda yapıyor ve sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Kadıköylü’lerin evinde bulunan nadide ve özel halılar fabrikamızda son derece itina ile makinelerde ve profesyonel personel tarafından gerektiği şekilde yıkanmaktadır.

Tesisimizde sadece halı değil yorgan ve battaniyeleriniz de tam otomatik makinelerde tek tek yıkanmaktadır.Bizlere bu konuda da güvenebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini yegane şiar edinen firmamız Kadıköylülerin halı yıkatma da tercih edilen firmalar arasında bulunmaktadır. Dört mevsim halı yıkama ve kurutma sistemler i, Hızlı, Güvenilir, Güler yüzlü hizmet ile size Kadıköy halı yıkama firması olan özel halı yıkama olarak her zaman bir telefon kadar yakınız.

Kadıköy Halı Yıkama, Özel Halı Yıkama sizlere Kadıköy ve semtlerinde hizmet vermektedir. Dört mevsim kaliteli ve hızlı bir temizlik için bize danışmadan halılarınızı yıkatmayın.

Kadıköy ‘den verilen siparişler aynı gün teslim alınır. Halıların teslim süresi yaklaşık 3 gündür.

Sipariş Hattı : 0(532) 526 19 23

Halı Yıkama Fabrika: (0216) 337 99 14