Halı Yıkama

Halı Yıkama

Özel Halı Yıkama

Farkı bizimle yaşayın;
Özel halı yıkama halı yıkama’da size farkı yaşatıyor.Biz tecrübemiz kalitemiz ve ilkelerimizle müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak adına hizmet vermekteyiz. 

Kalitemiz, profesyonel ekibimizin deneyimi ile birlikte kullandığımız son teknoloji makineler ve özel bitkisel şampuanlarla oluşan bir bütünün sonucudur. 

Biz kaliteli hizmet anlayışımızı halı yıkama sektöründe hızla halılarını güven içinde yıkatmak ve memnun kalmak isteyen tüm müşterilerimizle iletmeye tanıtmaya çalışıyoruz.

Dört mevsim yağmur kar demeden her koşulda aynı kalite ve aynı hızda halılarınızı yıkayıp kurutup size teslim ediyoruz.Hiçbir müşterimizin halısını bir diğerininkiyle asla yıkamıyoruz.halı türlerinin ayrı tekniklerle yıkanması konusunda asla taviz vermiyor halılarınızın ilk günkü görüntülerini korumaları için itina ile çalışmaktadır.Halı yıkama da farkı görmek için bizi arayın ve farkı bizimle yaşayın...

HALI YIKAMA  Hizmet Aşaması; 

  • Müşteriden gelen halıların önce toz alma işlemini yapılır,

  • Sonra leke tespiti ve bu lekeye uygun çözümü belirlenmesi,

  • Halı yıkama bölümünden personelimiz tarafından halı yıkanır,

  • Sonra halı kurutma işlemi yapılır,

  • Ambalajlama İşlemi yapılmadan halı kontrol edilir,

  • Son aşama olarak halı ambalajlaması yapılır ve değerli müşterilerimize ulaştırmak üzere yola çıkar.

"ÖZEL HALI YIKAMA" halı yıkama fabrikamızda tüm personelin insan sağlığı ve halı hakkında eğitilmiş ve bilgilendirilmiş olması,halı kurutma ve havalandırma işleminin yapılması ve son olarak halı kontrol ve ambalajlama işleminin yapılması. 

Özel Halı Yıkama Merkezin'de

Yıkanan halılarınız, güneş ışığı geçiren polikarbonat levha kaplı çatıda direk güneş ışığı almadan toz toprak bulaşmadan kurutulmaktadır 3 GÜNDE teslim edilir. Özel halı yıkama merkezi olarak sizlere en iyi hizmeti vermek zorundayız.